Отримати купон*Даний купон дає право на одноразову знижку у розмірі 5%.
*Знижка по купону не сумується з іншими знижками.

цілодобово для вас ліки у потрібний час!

ДОКТОР АПТЕКА

(0456)381381

б-р 50-річчя Перемоги, 101 (0456)335142

«ДОКТОР АПТЕКА» - цілодобово для вас ліки в потрібний час!

Широкий асортимент – друга складова основних принципів обслуговування «ДОКТОР АПТЕКА». Крім лікарських препаратів, товарів медичного призначення та медичної техніки, в аптеці представлено широкий вибір лікувальної косметики, товарів для дітей і мам, дитячого харчування, засобів особистої гігієни та БАДів

 • Лікарські засоби
 • Вироби медичного призначення
 • Засоби гігієни та догляду за хворим
 • Косметичні засоби
 • Товари для матері та дитини
 • Лікарська рослинна сировина
 • Медична техніка
 • Медичний трикотаж
 • Мінеральні води

 

Лікарські засоби

Група лікарських засобів в «ДОКТОР АПТЕКА» налічує понад 3 тис. найменувань вітчизняного та імпортного виробництва, призначених для лікування і профілактики найпоширеніших захворювань. Перед застосуванням лікарських засобів обов’язково проконсультуйтесь з лікарем або фармацевтом, ознайомтесь з інструкцією.

Належна якість ліків в «ДОКТОР АПТЕКА» гарантується відповідними умовами зберігання, чітким вхідним контролем та наявністю відповідних сертифікатів якості виробника, залученням сучасних інформаційних технологій.

 

Вам доступні:

  1. Засоби, що впливають на травну систему і метаболізм
  2. Засоби, що впливають на систему крові й гемопоез
  3. Засоби, що впливають на серцево - судинну систему
  4. Дерматологічні засоби
  5. Засоби, що впливають на сечостатеву систему і статеві гормони
  6. Препарати гормонів для системного застосування ( окрім інсулінів )
  7. Протимікробні засоби для системного застосування
  8. Імуномодулюючі та імуностимулюючі засоби
  9. Засоби, що впливають на опорно - руховий апарат
  10. Засоби, що діють на нервову систему
  11. Протипаразитарні засоби , інсектициди й репеленти
  12. Засоби, що діють на респіраторну систему
  13. Засоби, що діють на органи чуття
  14. Різні засоби

 

Вироби медичного призначення

У нашій аптеці представлений широкий вибір перев’язу вального матеріалу, виробів для діагностики захворювань, для проходження медичних оглядів, для проведення операційних втручань, для догляду за тяжкими хворими, а також для допомоги у подальшій реабілітації після перенесених хвороб.

 

Засоби гігієни та догляду за хворим

Включає ряд засобів для покращення умов життя під час хвороби, а також для повсякденної підтримки гігієни тіла.

 

Косметичні засоби

В «ДОКТОР АПТЕКА» представлено близько 10 торгових марок лікувальної косметики всесвітньовідомих виробників, призначеної для догляду за обличчям, тілом і волоссям жінок та чоловіків усіх вікових категорій. Косметика, що представлена в «ДОКТОР АПТЕКА» - безпечна, гіпоалергенна, протестована на чутливій шкірі. Її ефективність доведена під контролем лікарів-дерматологів. Наші фармацевти проходять спеціальне навчання в провідних навчальних центрах країни, щоб допомогти відвідувачам кваліфікованою консультацією при виборі того чи іншого косметичного засобу, розповісти про правила його використання.

 

Товари для матері та дитини

Дана група – надійний помічник для жінок, які планують вагітність, молодих мам і їх дітей. Ми допоможемо Вам отримати максимум задоволення бути мамою вже з перших днів життя Вашого малюка!

 

Лікарська рослинна сировина

Якщо Ви надаєте перевагу в лікуванні і профілактиці не хімічним субстанція, а дарам природи – у нас Ви знайдете широкий вибір фітозборів і фіточаїв для вирішення саме Ваших потреб!

 

Медична техніка

Представлена широким вибором якісних тонометрів, інгаляторів, глюкометрів, термометрів тощо, щоб Ви могли в домашніх умовах швидко і надійно виміряти артеріальний тиск, рівень глюкози в крові або безпечно поміряти температуру тіла Вашому малюкові.

 

       Медичний трикотаж

У нас Ви знайдете підтримуючі, профілактичні, лікувальні пояси, бандажі, коректори осанки, наколінники, еластичні бинти для здорового і повноцінного руху, відновлення після травм, хвороб, вагітності.