Отримати купон*Даний купон дає право на одноразову знижку у розмірі 5%.
*Знижка по купону не сумується з іншими знижками.

цілодобово для вас ліки у потрібний час!

ДОКТОР АПТЕКА

(0456)381381

б-р 50-річчя Перемоги, 101 (0456)335142

«ДОКТОР АПТЕКА» - цілодобово для вас ліки в потрібний час!


Все можна змінити на краще. Незалежно від типу шкіри, віку або способу життя, шкіра може досягти свого ідеалу.

МРІЯ ПРО ІДЕАЛЬНУ ШКІРУ СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ У Vichy ми віримо, що те, як ми доглядаємо за шкірою є більш важливим ніж її тип. Завдяки багаторічному досвіду, лабораторії Vichy винайшли нові ефективні засоби по догляду за шкірою.
Покращуючи своє здоров’я, Ваша шкіра може відновлювати і захищати себе, утримувати вологу та поживні речовини. Мрія про ідеальну шкіру стає реальністю.

 

ПОВНА ЕКСПЕРТИЗА ШКІРИКожного дня Vichy поєднує зусилля професіоналів з  охорони здоров’я, дерматологів, гінекологів, фармацевтів, алергологів, дієтологів, спортивних лікарів, фізіотерапевтів та психологів для того, щоб створювати високоефективні та безпечні засоби по догляду за шкірою. Ці засоби створюються з врахуванням стилю життя сучасної жінки. Вони враховують всі фактори, що  можуть впливати на зовнішній вигляд та відчуття шкіри, такі як навколишнє середовище, UV- промені, клімат, стиль життя, особливості харчування, стрес…

Фармацевт Vichy є Вашим відданим другом на шляху до ідеальної шкіри. Вона/він буде підтримувати Вас та порадить найкращі засоби та режим догляду, що відповідають потребам Вашої шкіри.