Отримати купон*Даний купон дає право на одноразову знижку у розмірі 5%.
*Знижка по купону не сумується з іншими знижками.

цілодобово для вас ліки у потрібний час!

ДОКТОР АПТЕКА

(0456)381381

б-р 50-річчя Перемоги, 101 (0456)335142

«ДОКТОР АПТЕКА» - цілодобово для вас ліки в потрібний час!

Дерматологічні Лабораторії Авен - експерти у сфері чутливої шкіри. Марка Авен, створена у 1990 році, бере свій початок з природнього термального джерела Авен, чудодійна вода якого зцілювала захворювання шкіри протягом багатьох століть. Виникаючи у формі дощу, Термальна Вода Авен тече крізь товщу Гори Севен, вбираючи цінні мінерали та мікроелементи впродовж 50 років, перед тим як досягає дельти стародавнього джерела Сен Оділь. Її унікальний склад робить Термальну Воду Авен ідеальною для піклування про чутливу шкіру. Вчені Лабораторій Авен, а також незалежні експерти, провели більше 300 клінічних, біологічних та фармакологічних досліджень для підтвердження заспокійливих та відновлювальних властивостей Термальної Води Авен.

Термальна Вода Авен здатна заспокоювати шкіру, посилювати її захисні функції, а також покращувати процеси обміну в клітинах шкіри, сприяючи відновленню її природного балансу. Завдяки Термальній Воді Авен шкіра стає менш реактивною, знижується чутливість клітин, що беруть участь в реактивній фазі алергічної відповіді. Шкіра відновлює свій баланс - покращується клітинний обмін шляхом зміцнення оболонок клітин. Шкіра захищає себе краще - посилюється ефективність клітин, що відіграють важливу роль в системі імунного захисту шкіри.

На основі Термальної Води Авен, яка розливається безпосередньо біля термального джерела, Дерматологічні Лабораторії Авен створили повний досконалий комплекс продуктів для догляду за шкірою усіх ступенів чутливості, від помірно чутливої до атопічної (алергічної). Авен – бренд номер один по догляду за шкірою у Франції!